Nutka  Rok 2011/2012 

Laureaci konkursów regionalnych, ogólnopolskich
i międzynarodowych w roku szkolnym 2011/2012
  

II Międzyszkolny Konkurs "Muzyczne spotkania", Warszawa, 18 czerwca 2012 r.
II miejsce
Anna Głosek kl. II/C6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej

XI Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów 25-26 maja 2012 r.
II nagroda
Zuzanna Bilska kl. II/C6 uczennica p. Jolanty Ptasińskiej

II miejsce w kat. pierwszej
Oliwia Hałaczkiewicz kl. II/C6, uczennica p. Michała Nyżnyka

IV Ogólnopolskie spotkania Młodych Wiolonczelistów, Ełk 12 maja 2012 r.
II miejsce w kat. drugiej
Barbara Ołdak kl. IV/C6, uczennica p. Michała Nyżnyka

Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im. Zdzisławy Wojciechowskiej, Bydgoszcz 4-6 maja 2012 r.
IV miejsce
Barbara Ołdak kl. IV/C6, uczennica p. Michała Nyżnyka

III miejsce
Oliwia Hałaczkiewicz kl. II/C6, uczennica p. Michała Nyżnyka

XI Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów 25-26 maja 2012 r.
III nagroda ex aequo
Anna Głosek kl. I/6l., uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej
wyróżnienie
Zuzanna Rasolomampionona kl. VI/6l., uczennica p. Jolanty Ptasińskiej

VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altenberg w Łodzi,
26-27 kwietnia 2012 r.

III miejsce w gr. I
Adam Zakrzewski kl. I/C6 uczeń p. Jolanty Ptasińskiej

II miejsce w gr. I
Zuzanna Bilska kl. II/C6 uczennica p. Jolanty Ptasińskiej

III Włocławskie Spotkania Skrzypcowe "Polskie Tańce Narodowe",
24-25 kwietnia 2012 r.

wyróżnienie
Natalia Dienisowa kl. I/C4 skrzypce, uczennica p. Hanny Kacprzak-Ryfczyńskiej

V Ogólonopolski Konkurs Pianistyczny „Mistrz klawiatury”, Warszawa, 20 kwietnia 2012 r.
I miejsce
Laura Dryglas, kl. I/C6, uczennica p. Beaty Niepiekło
Zuzanna Bilska, kl. II/C6, uczennica p. Jolanty Ptasińskiej

III miejsce
Adam Zakrzewski, kl. I/C6, uczeń p. Jolanty Ptasińskiej
Dominik Trojan-Zakrzewski, kl. III/C6, uczeń p. Jolanty Ptasińskiej
Barbara Sybilska, kl. VI/C6, uczennica p. Jolanty Ptasińskiej
Michał Zadrożny, kl. IV/C4, uczeń p. Beaty Niepiekło

wyróżnienie
Anna Głosek, kl. I/C6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej

Ogólnopolski Konkurs „Mały czy duży wirtuoz?”, Warszawa, 12 marca 2012 r.
II miejsce
Natalia Stelmach, kl. II/C4, flet uczennica p. Aleksandry Kitowskiej

III miejsce
Weronika Bójko, kl. IV/C6, skrzypce uczennica p. Inny Bednarczuk
Jan Wołyniak, kl. III/C6, skrzypce uczeń p. Julity Sokołowskiej

Wyróżnienie
Marta Markowska, kl. III/C4, flet uczennica p. Aleksandry Kitowskiej
Ignacy Kamiński, kl. III/C6, fortepian uczeń p. Agnieszki Wilczyńskiej

III Makroregionalny Przegl±d Gitarowy "Gitarowe NasTroje", Warszawa, 12 maja 2012 r.
Wyróżnienie Maria Wołyniak, kl. III/C6, uczennica p. Marcina Olaka Wojciech Kwalczewski, kl. IV/C6, uczeń p. Anny Tupaj

Spotkania uczniów szkół muzycznych I stopnia „Wykształcony słuch”, Żyrardów 31 marca 2012 r.
Wyróżnienie - Grzegorz Prokopczuk, kl. VI/C6, uczeń pana Andrzeja Dudka

Szkolny Konkurs Pianistyczny MUZYKA W WYKONANIU NAJMŁODSZYCH, 27 lutego 2012 r.
I miejsce
Laura Dryglas, kl. I/C6, uczennica p. Beaty Niepiekło
Zuzanna Bilska, kl. II/C6, uczennica p. Jolanty Ptasińskiej

II miejsce
Adam Zakrzewski, kl. I/C6, uczeń p. Jolanty Ptasińskiej
Vo Hien Mai, kl. I/C6, uczennica p. Haliny Szkodzińskiej
Kacper Markowski, kl. I/C6, uczeń p. Heleny Sajdak
Michał Góral, kl. II/C6, uczeń p. Agnieszki Wilczyńskiej
Anna Rafińska, kl. II/C6, uczennica p. Aleksandry Buszty-B±k

Wyróżnienie I stopnia
Anna Głosek, kl. I/C6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej
Jan Ptasiński, kl. II/C6, uczeń p. Agnieszki Wilczyńskiej

Wyróżnienie II stopnia
Mia Przebindowska, kl. I/C6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej
Antonina W±sowicz, kl. I/C6, uczennica p. Beaty Niepiekło
Dominika Charszlak, kl. I/C6, uczennica p. Beaty Niepiekło
Filip Kwasowiec, kl. I/C6, uczeń p. Heleny Sajdak

XIV Regionalny Konkurs Fortepianowy, Warszawa, 24 lutego 2012 r.
III miejsce - Michał Zadrożny, kl. IV/C4, uczeń p. Beaty Niepiekło
Wyróżnienie - Olimpia Kostrzewa, kl. IV/C6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej

IV miejsce w grupie I i nagroda specjalna prof. Andrzeja Tatarskiego
IX Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów, 16-17 grudnia 2011 r., Sieradz

• Zuzanna Bilska, kl. II/C6, uczennica p. Jolanty Ptasińskiej

Wyróżnienie - IX Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO,
Warszawa, 2-4 grudnia 2011 r.

• Anna Kugel, kl. II/C6, uczennica p. Inny Bednarczuk
• Kim Hyobinkl, II/C6, uczennica p. Marty Karpińskiej

Warszawski Konkurs Pianistyczny,
Warszawa, 18-20 listopada 2011 r.

• Barbara Sybilska, kl. VI/C6, uczennica p. Jolanty Ptasińskiej - wyróżnienie II stopnia w grupie III 
• Zuzanna Bilska, kl. II/C6, uczennica p. Jolanty Ptasińskiej - wyróżnienie w grupie I 
• Adam Zakrzewski, kl. I/C6, uczeń p. Jolanty Ptasińskiej - wyróżnienie w grupie I 

II miejsce - IV Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "MAŁA MINIATURA",
Warszawa, 8 listopada 2011 r.

• Zuzanna Bilska, kl. II/C6, uczennica p. Jolanty Ptasińskiej